Rodinná oáza v lázních Laa

Přijeďte do Termálních lázní Laa an der Thaya i se svými dětmi a odpočívejte spolu. Využijte jedinečného místa pro malé i velké – rodinnou oázu, kde zapomenete na všechny starosti (doufejme :-)). Platí se 30 EUR za lehátko, které musí být obsazeno min. jedním dospělákem a jedním dítětem. Maximálně mohou lehátko využívat tři dospělé osoby a tři děti.

A co je všechno v ceně?

Kromě příjemného odbavení ve vstupní hale, bude pro Vás připravena koupací taška, ve které jsou župany a osušky pro dospěláky a děti, a malé překvapení „mazlící deka„. Osušky můžete během svého pobytu vyměnit. V rodinné oáze jsou k dispozici pohodlné lehátkové ostrovy vybavené polštáři i hrací oddělení pro malé děti. Na dětské procedury navíc získáte 10% slevu.

Protože je potřeba postarat se o děti i během dne, můžete využít místnost pro přebalení, kde jsou připraveny i různé hygienické potřeby. Koupací pleny se prodávají v lázeňském obchodě hned u vstupu do Therme Laa. Pokud Vám vyhládne, navštivte buď restauraci přímo v lázních, anebo připravte vlastní dobroty ve velké kuchyňce nebo čajovém baru.

Usnul(a)? Je libo časopis pro rodiče…?

Dovolujeme si Vás upozornit, že je potřeba si vstup do rodinné oázy rezervovat předem emailem nebo telefonicky +43 (0) 2522 84 700 570.

Rodinná oáza Therme Laa

Rodinná oáza Therme Laa

Rodinná oáza lehátka Therme Laa

Rodinná oáza lehátka Therme Laa

Rodinná oáza pro dospělé a děti

Rodinná oáza pro dospělé a děti