Okolí penzionu

Akce v okolí penzionu

Aktuální informace o dění v okolí a informace související s programem Penzionu Semerád. Najdete zde zajímavé tipy jak svoji dovolenou okořenit účastí na akci v okolí.

Cyklostezky a inline trasy

Přehled významných cyklotras a upravených stezek pro cyklisty, inline bruslaře nebo jezdců na koloběžkách. Okolí penzionu je rovinatá oblast, kde je možné za den ujet velké množství kilometrů. Trasy v okolí jsou vhodné i pro cyklovozíky s dětmi.

Dolní Rakousko

Největší rakouská spolková země na dosah. Stačí překročit pomyslnou linii s Hrušovanskem na přechodu Hevlín / Laa an der Thaya.

Hevlín

Objevte krásy jihomoravské obce Hevlín, která se nachází na hranicích s Rakouskem (Laa an der Thaya). Hevlín tak rozděluje dvě oblasti vhodné na výlety a dovolenou – Hrušovansko a Dolní Rakousko.

Hrušovansko

Mikroregionem Hrušovansko projedete na kole mezi jednotlivými obcemi, uvidíte místní kulturní, historické a přírodní zajímavosti a můžete ochutnat vína od místních vinařů.

Sportovní aktivity

Sportovně ladění hosté jistě ocení možnosti sportovní aktivit v okolí penzionu vč. sjíždění řeky Dyje.

Termální lázně v Laa an der Thaya

Termální lázně Laa nabízí pestrou nabídku wellness programů pro malé i velké návštěvníky. Nechejte se hýčkat v Silent Spa nebo ve vodním a saunovém světě. Pro děti je připraven v aquaparku dětský svět a pro rodiče rodinná oáza.