Termální lázně v Laa an der Thaya

Termální lázně se nachází v rakouském městě Laa an der Thaya v Dolním Rakousku. Z České republiky je to jen kousek, stačí překročit hraniční přechod v Hevlíně na Znojemsku a jsme v Laa. Vzdálenost? Asi 3 km. Cesta do lázní je velmi dobře značena zelenými cedulkami s nápisem Therme Laa, takže se nemusíte bát zbytečného bloudění. S parkováním není problém. Lázně mají vybudované rozlehlé parkoviště. Tento komplex se rozprostírá na 7 800 m2 a nabízí jak obrovské množství wellness aktivit tak i léčebné lázeňské pobyty.

Termální lázně Laa an der Thaya

Termální lázně Laa an der Thaya

Aquapark

V Termálních lázních v Laa an der Thaya se nebudete nudit ani chvíli. Doprovodné programy (např. v létě nedělní grilování nebo dětské animační show), sportovní hřiště a mnoho dalších vybavení umožňuje zapomenout na každodenní strasti a nabýt se energií. V aquaparku můžete vyzkoušet i 90 metrů dlouhý tobogán Fantasia, nejmenší se mohou pobavit u Skřítkova bazénu a to vše za příznivé vstupné.

Ceník a akční vstupné

Ceny v lázních Laa jsou příznivé pro každého. Jsou odstupňovány dle délky Vašeho pobytu a záleží i na počtu osob, které spolu sdílí skříňku nebo kabinu na převlečení. Mimo celoročního ceníku nabízí lázně Laa akce na vstupném v rámci tématických dnů. Kdo má narozeniny má navíc celodenní vstup do Therme Laa zcela zdarma stejně jako děti do 3 let. V létě si získal oblibu letní tarif Sluníčko, který platí v případě hezkého počasí a teploty nad 25°C. Lázně jsou v provozu po celý rok po-ne od 9:00-22:00. Pouze 24.12. a 31.12. je provozní doba zkrácena do 17:00.

Rodinná oáza

Jedete do lázní i se svými dětmi? Chcete svůj pobyt znevšednit. Navštivte rodinnou oázu a relaxujte spolu. Za jeden poplatek 30 EUR mohou lehátko obývat až tři dospělí a až tři děti.

Sauny a saunový svět

Saunový svět v lázních Laa je to nejexkluzivnější, čeho se Vám může v Rakousku dostat. Protože lázně byly otevřeny teprve v roce 2002, splňují všechno, co lze od moderních lázní očekávat. Vybírejte ze sauny borovicové, finské s panoramatickým oknem, aromatické parní lázně, solné i královské parní a z nabídky mnoha vonných nálevů. Saunový svět je sice pouze pro dospělé návštěvníky, ale ani děti nepřijdou zkrátka. Pro ně je připravená rodinná textilní sauna – Laavská džungle s vodopádem.

Silent Spa

Nalezněte svůj vnitřní klid v Silent Spa Therme Laa. V tomto světě ticha a šumění vody zapomenete velmi rychle na každodenní starosti.

Vodní svět

Termální voda dosahuje teploty velmi příjemných 34 – 36°C a vodní pramen obsahuje jod, sodík, chlorid a další minerály. PH dosahuje hodnot 7,36, což je velmi příznivé pro Vaše tělo, neboť to odpovídá neutrální vodě. Uvnitř lázní Laa je centrální termální bazén s hloubkou přibližně 1,30 m. Tento bazén nabízí oddělené prostory pro dospělé a děti. Můžete vyzkoušet masážní trysky, kruhový protiproud nebo perličkové koupele. Do venkovního masážního bazénu proplavete přes speciálně upravené folie. Z venkovních lavic se určitě nebudete chtít zvednout před koncem masážního intervalu. Dále jsou zde pro návštěvníky k dispozici venkovní bazén s podvodní relaxační hudbou a sportovní bazény s teplotou vody kolem 28 °C.

Jaké další služby by Vás mohly zajímat?
V lázních Laa naleznete solárium, infračervenou kabinu, můžete zajít na kosmetiku, na masáže a speciální program Vitality SPA.
Nenašli jste, co jste hledali, podívejte se na informační web o Termálních lázních Laa an der Thaya.