Termální lázně v Laa an der Thaya

Do Termálních lázní Laa an der Thaya, které se rozprostírají na 7 800 m2 v Dolním Rakousku, je to od nás z Hevlína jen 5 netrpělivých kilometrů. Z nabídky wellness aktivit a léčebných lázeňských pobytů si vybere každý – děti, dospělí i senioři.

Nudit se tu nebudete! Doprovodné programy (např. v létě nedělní grilování nebo dětské animační show) vám pomohou zapomenout na každodenní strasti a dobijí vás energií. Adrenalinové dobrodružství prožijete na 90 metrů dlouhém tobogánu Fantasia. Malé děti si užijí radovánky ve Skřítkově bazénu.

Vodní svět

Termální voda dosahuje teploty velmi příjemných 34 – 36°C, vodní pramen obsahuje jod, sodík, chlorid a další minerály a pH dosahuje hodnot 7,36 (neutrální voda).

Uvnitř lázní Laa je centrální termální bazén s hloubkou přibližně 1,30 m, který nabízí oddělené prostory pro dospělé a děti. Můžete vyzkoušet masážní trysky, kruhový protiproud nebo perličkové koupele.

Do venkovního masážního bazénu proplavete přes speciálně upravené folie. Z venkovních lavic se určitě nebudete chtít zvednout před koncem masážního intervalu. Relaxovat můžete ve venkovním bazénu s podvodní hudbou. K ochlazení jsou ideální sportovní bazény s teplotou vody kolem 28 °C.

Silent Spa

Nalezněte svůj vnitřní klid v Silent Spa Therme Laa. V tomto světě ticha a šumění vody zapomenete velmi rychle na každodenní starosti.

Sauny a saunový svět

Saunový svět patří mezi nejexkluzivnější v celém Rakousku. Vybrat si můžete ze sauny borovicové, finské s panoramatickým oknem, aromatické parní lázně, solné i královské parní a z nabídky mnoha vonných nálevů. Saunový svět je pouze pro dospělé návštěvníky. Pro děti (do 14 let) je připravena rodinná textilní sauna – Laavská džungle s vodopádem.

Rodinná oáza

Navštivte rodinnou oázu a relaxujte spolu s dětmi. Za jeden poplatek 30 EUR mohou lehátko obývat až tři dospělí a až tři děti.

Ceník a akční vstupné

Ceny v Therme Laa jsou odstupňovány dle délky Vašeho pobytu a záleží i na počtu osob, které spolu sdílí skříňku (kabinu) na převlečení. Mimo celoročního ceníku nabízí lázně Laa akce na vstupném v rámci tematických dnů – den pro rodiny, den pro seniory, den pro dámy, den pro pány. Pokud máte v den vstupu narozeniny, vstup do Therme Laa dostanete jako dárek zdarma. Oblíbený letní tarif Sluníčko platí v případě hezkého počasí a teploty nad 25°C.

Jak je otevřeno v Therme Laa?

Lázně jsou v provozu po celý rok po-ne od 9:00-22:00. Pouze 24.12. a 31.12. je provozní doba zkrácena do 17:00.

Jaké další služby by Vás mohly zajímat?

V lázních Laa naleznete solárium, infračervenou kabinu, můžete zajít na kosmetiku, na masáže a speciální program Vitality SPA.

Nenašli jste, co jste hledali, podívejte se na náš informační web o Termálních lázních Laa an der Thaya.

Nezapomeňte se do Rakouska pojistit

Cestujete-li do Rakouska, nezapomeňte na cestovní pojištění. Uzavřít ho můžete pohodlně online.