Apartmán od 800,- CZK

Máme 2 apartmány s balkonem (třílůžkový a dvoulůžkový s přistýlkou) vybavené vlastní kuchyní, ledničkou, mikrovlnkou, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV a Wi-Fi připojením. Jsme baby friendly. Proto Vám rádi půjčíme dětskou postýlku (do 2 let) s polštářkem a peřinkou vč. povlečení a jako bonus i nočník. K ceníku: 400 CZK za osobu (nejméně však 600 CZK při obsazení jen jednou osobou) Ceny apartmánů jsou uvedeny bez snídaně, cena snídaně je 70,- CZK/osobu, pro děti do 10 let 50,-CZK. U snídaně můžete využít i naši dětskou židličku.
Loading...

Čtyřlůžkový pokoj 1400,- CZK

Máme 2 čtyřlůžkové pokoje, které jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, Wi-Fi a přípojkou na internet. Ceny pokojů jsou uvedeny bez snídaně, cena snídaně je 70,-Kč/osobu, pro děti do 10 let 50,-Kč. U snídaně můžete využít i naši dětskou židličku. Jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Jsme baby friendly. Proto Vám rádi půjčíme dětskou postýlku (do 2 let) s polštářkem a peřinkou vč. povlečení a jako bonus i nočník.
Loading...

Dvoulůžkový pokoj 700,- CZK

Máme 12 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, TV, Wi-Fi a přípojkou na internet. Můžete si vybrat, zda si budete přát postele u sebe nebo odděleně postele. U některých pokojů máme i přístup na balkon s výhledem do zahrady. Ceny pokojů jsou uvedeny bez snídaně. Cena snídaně je 70,-Kč/osobu, pro děti do 10 let 50,-Kč. U snídaně můžete využít i naši dětskou židličku. Jsme baby friendly. Proto Vám rádi půjčíme dětskou postýlku (do 2 let) s polštářkem a peřinkou vč. povlečení a jako bonus i nočník.
Loading...

Třílůžkový pokoj 1050,- CZK

Máme 2 třílůžkové pokoje, které jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, TV, Wi-Fi a přípojkou na internet. Jsou vhodné pro rodiny s dítětem nebo s dětmi. Ceny pokojů jsou uvedeny bez snídaně. Cena snídaně je 70,-Kč/osobu, pro děti do 10 let 50,-Kč. U snídaně můžete využít i naši dětskou židličku. Jsme baby friendly. Proto Vám rádi půjčíme dětskou postýlku (do 2 let) s polštářkem a peřinkou vč. povlečení a jako bonus i nočník. Jeden třílůžkový pokoj je upraven pro osoby se  zdravotním postižením.
Loading...