Apartmán od 900,- CZK

Máme 2 apartmány s balkonem (třílůžkový a dvoulůžkový s přistýlkou) vybavené vlastní kuchyní, ledničkou, mikrovlnkou, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV a Wi-Fi připojením. Jsme baby friendly. Proto Vám rádi půjčíme dětskou postýlku (do 2 let) s polštářkem a peřinkou vč. povlečení a jako bonus i nočník. Naše ceny: 900 CZK za 2 osoby, 1.300 CZK za 3 osoby. Při obsazení apartmánu 1 osobou 650 CZK. Ceny apartmánů jsou uvedeny bez snídaně. Nabízíme snídaně za 90,- CZK/osobu, pro děti do 10 let 70,-CZK. U snídaně můžete využít i naši dětskou židličku.
Loading...

Čtyřlůžkový pokoj 1500,- CZK

Máme 2 čtyřlůžkové pokoje, které jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, Wi-Fi a přípojkou na internet. Ceny pokojů jsou uvedeny bez snídaně. Nabízíme snídaně za 90,- CZK/osobu, pro děti do 10 let 70,-CZK. U snídaně můžete využít i naši dětskou židličku. Jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Jsme baby friendly. Proto Vám rádi půjčíme dětskou postýlku (do 2 let) s polštářkem a peřinkou vč. povlečení a jako bonus i nočník.
Loading...

Dvoulůžkový pokoj 750,- CZK

Máme 12 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, TV, Wi-Fi a přípojkou na internet. Můžete si vybrat, zda si budete přát postele u sebe nebo odděleně postele. U některých pokojů máme i přístup na balkon s výhledem do zahrady. Naše ceny: 750 Kč pro 2 osoby. Při obsazení pokoje jen jednou osobou 425 CZK. Ceny pokojů jsou uvedeny bez snídaně. Nabízíme snídaně za 90,- CZK/osobu, pro děti do 10 let 70,-CZK. U snídaně můžete využít i naši dětskou židličku. Jsme baby friendly. Proto Vám rádi půjčíme dětskou postýlku (do 2 let) s polštářkem a peřinkou vč. povlečení a...
Loading...

Třílůžkový pokoj 1.125,- CZK

Máme 2 třílůžkové pokoje, které jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, TV, Wi-Fi a přípojkou na internet. Jsou vhodné pro rodiny s dítětem nebo s dětmi. Ceny pokojů jsou uvedeny bez snídaně. Nabízíme snídaně za 90,- CZK/osobu, pro děti do 10 let 70,-CZK. U snídaně můžete využít i naši dětskou židličku. Jsme baby friendly. Proto Vám rádi půjčíme dětskou postýlku (do 2 let) s polštářkem a peřinkou vč. povlečení a jako bonus i nočník. Jeden třílůžkový pokoj je upraven pro osoby se zdravotním postižením.
Loading...