Přijeďte se prohřát do Termálních lázních Laa.

Přijeďte se během zimních dnů prohřát do Termálních lázní Laa an der Thaya a prožijte příjemný den plný exkluzivních wellness procedur. Lázně jsou otevřeny každý den od 9:00 do 22:00 (s výjimkou Silvestra – do 17:00). Nenechte si proto ujít ani minutu relaxu za příznivou cenu.

Ze široké nabídky wellness pobytů si vybere opravdu každý. Můžete přijet jen na pár hodin nebo využít výhodných nabídek na celodenní vstupné během tématických dnů. V nabídce jsou dny pro rodiny s dětmi (rodinná oáza), den pro seniory (55+), den pro dámy (14+) a den pro pány (14+). V den Vašich narozenin máte vstup zdarma.

Silent Spa – jen voda a Vy

Úplná novinka je otevření světa Silent Spa. Zaposlouchejte se do šumění vody a nalezněte svůj vnitřní klid.

Máte to do Laa daleko a přijeli byste až v průběhu dne? Ubytujte se v některém z apartmánů nebo pokojů v Penzionu Semerád a ráno můžete po snídani ihned vyrazit do Termálních lázní Laa. Z Hevlína do Laa to máme jen 3 km.

Podívejte se také na zajímavé tipy na výlety v okolí našeho penzionu. Pokud se Vám náš penzion líbí, najdete nás i na facebooku. Dejte nám svůj like a budeme Vás informovat o novinkách a akcích, které stojí za to.

Penzion Semerád

Toto je obchodní sdělení. Pokud jste byli na tuto stránku pozváni emailem nebo SMS zprávou, získali jsme Váš kontakt na základě rezervování (vč. zrušených) ubytování v našem penzionu. Váš kontakt na vyžádání vymažeme z databáze, stačí nám poslat email, nebo poslat SMS ve tvaru „NE“ na číslo +420 731 616 306.